Aeroklub TočnáAeroklub Točná
Menu
Home

Aeroklub
Lety nad krajinou letouny
Lety nad krajinou kluzáky
Pilotem na zkoušku
Letecká škola
Lety do zahraničí
Historie
Služby
Ceník
Poloha
Webkamery

Ke stažení
Fórum
Odkazy
Novinky
Kontakt
Fotogalerie
Návštevní kniha
Hledat
Odkazy

Letiště Praha - Točná
Naše servisní organizace.

Aeroklub na Facebooku
Noviky, fotky a další.

Aeroweb.cz
Portál s leteckou tématikou.

Aeronautik Praha
Vyhlídkové lety horkovzdušným balónem.

Točná.INFO
Internetová podoba točenského čtvrtletníku.

Kdo je Online
Hosté Online: 1
Žádný člen není online

Registrovaní členové: 75
Neaktivovaní členové: 0
Nejnovější člen: PeterKopec
Návštěvnost
Hangárování ve Slaném

Aeroklub Točná nabízí k pronájmu volná hangárovací místa na letišti ve Slaném ve zcela novém hangáru o velikosti 1100m2.

Cena 2500 Kč/měsíc.

Více info telefonicky na 603 820 326 nebo emailem na tocna@seznam.cz.Antonín Procházka , 07.03.2015 15:45:42 Číst více.. · 2321 Přečtené · Tisknout
Aeroklub funguje v nových prostorách
Aeroklub Točná v roce 2014 konečně plně funguje v nově zrekonstruovaných prostorách areálu bývalého Agrochemického podniku na letišti Slaný. Členové aeroklubu mají k dispozici moderní klubovnu s bezdrátovým připojením na internet, zcela nové umývárny a toalety, ložnici, kuchyňku a dále také zrekonstruovaný hangár přilehlý k provozní budově. Navíc vedle stávající provozní budovy s hangárem v současné době vzniká zcela nový hangár o ploše 1100m2 schopný pojmout až 15 letadel, čímž se stane jednoznačně největším hangárem na letišti Slaný. Hangár by měl být hotov koncem roku 2014 a bude k dispozici jak pro potřeby aeroklubu, tak pro další majitele letadel. Pokud máte zájem tyto prostory využít k hangárování vašeho letadla, neváhejte nás kontaktovat. Fotografie nového hangáru i zrekonstruovaných prostor využívaných Aeroklubem Točná si můžete prohlédnout ve fotogalerii v albu „Náš nový domov na letišti Slaný“.

Antonín Procházka , 10.06.2014 20:04:04 Číst více.. · 0 Komentáře · 2603 Přečtené · Tisknout
Leták
Leták
_

left

Barbar , 28.10.2013 20:48:29 0 Komentáře · 3274 Přečtené · Tisknout
Aeroklub Točná má nový domov
Přibližně rok po našem odchodu z Točné a přesunu celého aeroklubu na letiště Slaný, se vedení aeroklubu po dlouhých měsících jednání podařilo odkoupit areál bývalého ACHP (Agrochemický podnik) na letišti Slaný. Aeroklub Točná se tak, po více než roce fungování v pronajatých prostorách od Aeroklubu Slaný, bude moci snad v nejbližších měsících opět přestěhovat do vlastních budov. Celý areál je oplocen a sestává z hangáru- původně mycí linky pro letouny Z-37, provozní budovy, 2 podzemních nádrží na LPH s výdejním stojanem, dále skladu olejů a požární nádrže. Areál byl však mnoho let nepoužíván a tak si jeho zprovoznění vyžádá nějaké investice a stavební úpravy, tak aby co nejlépe vyhovoval našim požadavkům. Kromě rekonstrukce a stavebních úprav většiny budov v areálu zde plánujeme navíc postavit další nový hangár, tak abychom lépe pokryli naše hangárovací potřeby a mohli případně nabídnout i volná hangárovací místa dalším zájemcům. Doufáme tedy, že již v roce 2012 budeme moci přivítat zájemce o vyhlídkový let, o letecký výcvik ale i širší veřejnost v našich nových prostorách na letišti Slaný. Fotografie areálu najdete ve fotogalerii.

Antonín Procházka , 18.12.2011 23:49:40 Číst více.. · 0 Komentáře · 4848 Přečtené · Tisknout
Aeroklub Točná opět létá
Po vynuceném odsunu z našeho mateřského letiště, nás vlídně příjali naši kolegové ve Slaném. Na slánské letiště jsme přesunuli veškerý náš provoz, včetně motorové a plachtařské školy, kde nadále poskytujeme výcvik pro zájemce z Prahy a okolí.

isek3 , 03.06.2011 11:53:28 Číst více.. · 0 Komentáře · 5563 Přečtené · Tisknout
Přihlášení
Nick

HesloZapomněl jsi heslo?
Nech si poslat nové.
Copyright © 2007-2014 AK Točná